KURS PERKUSJI - POWITANIE

Kurs Perkusji 7-dniowy
Witaj w 7-dniowym kursie PERKUSJI "Perkusja Od Podstaw" !

Kurs jest składa się z teorii i ćwiczeń praktycznych na każdy dzień tygodnia, stąd każda lekcja ma przypisany swój dzień tygodnia.

To oczywiście oznacza, że możesz swój "Poniedziałek" zacząć w dowolnym dniu tygodnia, podobnie jak każdy inny dzień kursu.

Zalecam jednak regularność - ćwicz najlepiej codziennie, zgodnie z harmonogramem kursu.

Warto też wracać do ćwiczeniowych "dni tygodnia", by powtarzać materiał.

Tak jak co tydzień mamy ten sam dzień tygodnia, tak też i Ty możesz budować swój tygodniowy plan ćwiczeniowy, ćwicząc w danym dniu tygodnia konkretne zagadnienia, co tydzień.

Chociaż kurs trwa tylko 7 dni, jednak opanowanie ćwiczeń wymaga dużo więcej czasu, dlatego potraktuj ten kurs jako zasób wiedzy na długi czas. Wiedzy, którą można rozwijać i umiejętności, które warto utrwalać.

Oczywiście 7-dni to mało aby przekazać wszystko na temat perkusji, więc materiał nie wyczerpuje tematu, ale na pewno inspiruje i daje podstawy: co ćwiczyć, jak ćwiczyć, jak budować swój trening perkusyjny, czy jak świadomie rozwijać ćwiczenia.

Wiadomo, że żaden materiał internetowy nie zastąpi osobistych lekcji z kompetentnym nauczycielem, więc jeśli masz taką możliwość, ucz się bezpośrednio.

Dla swoich internetowych uczniów przygotowuję rozmaite upominki, więc będę uzupełniał Twój kurs o inne materiały perkusyjne.

W dowolnej chwili możesz wypisać się z listy, chociaż zalecam pozostanie, bo jak już czymś się dzielę to dbam o to by była to wiedza rzetelna i przydatna.

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie perkusji napisz do mnie.

Jutro rozpoczynasz swój 7-dniowy kurs ( "Poniedziałek" ) i w kolejnych dniach następne dni tygodnia (opis + nuty + lekcja filmowa - link w każdej lekcji).

Życzę Ci owocnej pracy z kursem i do jutra!

P.O.zdrawiam
Paweł Ostrowski