Paweł Ostrowski

Jestem perkusistą „aktywnym”, tzn. gram dla ludzi, udzielam się jako sideman i muzyk sesyjny, a do tego uczę grać na perkusji, doskonaląc się samemu przez cały czas. Praca perkusisty wymaga od nas ciągłego pokonywania własnych słabości oraz kreatywnego, nierutynowego podejścia do grania, a moim sposobem na dobrą formę jest aktywność sportowa oraz ciekawi ludzie, którymi się otaczam. Granie na bębnach oznacza dla mnie tworzenie muzyki zespołowo, nie w pojedynkę, natomiast przekazywanie wiedzy innym to jeszcze głębszy poziom relacji, który mnie pasjonuje.

To pozwoliło mi stworzyć własny system nauki - Kompletny Trening. Doskonalę go przez lata, testując ćwiczenia najpierw na sobie, a później ucząc innych na sprawdzonych narzędziach. Trening Kompletny jest nie tylko skuteczny, ale i przyjemny. Przez lata współpracowałem z „Magazynem Perkusista”, tworząc materiały edukacyjne, później pojawił się portal InfoDrum, na czele którego stanąłem jako redaktor naczelny.

Swoje materiały edukacyjne uzupełniam stale, dbając o rozwój własny i potrzeby innych perkusistów. W dalszym etapie pojawił się podręcznik uczący konkretnych gatunków na znanych utworach Perkusista Stylowy,  a także podręcznik Szkoła Na Cajon.

Tworzę też materiały online - Kursy perkusyjne i kurs na cajon.

Na codzień udzielam się w różnych projektach muzycznych, bo granie z ludźmi i dla ludzi to coś co kocham najbardziej. Prywatnie jestem też entuzjastą samorozwoju, co czynnie zwiastuję w swoich materiałach edukacyjnych.

Najcenniejszym jednak zasobem jaki budujemy - dużo ważniejszym niż umiejętności gry - jest zaufanie. I tą wartością kieruję się grając muzykę i tworząc materiały edukacyjne. Wasze podziękowanie za mój wkład i zaufanie jakie zbudowałem z odbiorcami zaowocowało wygraną w plebiscycie Polskich Nagród Perkusyjnych "Magazynu Perkusista" w kategorii "Osobowość Perkusyjna Roku 2019" - DZIĘKUJĘ WAM ZA TO !!!

W czym mogę Ci pomóc? lekcje@pawelostrowski.pl

[contact-form-7 id="5" title="Contact form 1"]

Copyright © 2008-2024 Paweł Ostrowski. Wszelkie prawa zastrzeżone!