Szkoła Na Perkusję GROOVE BOOK – Podręcznik Multimedialny (NOWOŚĆ)

Szkoła Na Perkusję GROOVE BOOK to nowoczesny podręcznik multimedialny, zaopatrzony w całą masę dodatków, które ułatwiają naukę i czynią ją bardziej przyjemną. Kupując ten podręcznik, otrzymujesz:
 • PRODUKT FIZYCZNY - książka drukowana papierowa formatu A4 146 stron)
 • MULTIMEDIA - nagrania mp3 ćwiczeń + podkłady muzyczne + filmy instruktażowe
 • APLIKACJA TRENINGOWA GrooveTrener - przykłady z książki zapisane w formie “sekwencera” ilustrowanego nutami (aplikacja wyświetla nuty ćwiczenia i odtwarza dźwiękowo to co w nutach, dodatkowo zaznaczając kursorem miejsce taktu, pozwalając dowolnie zmieniać tempo odtwarzanego ćwiczenia).
 • Kliknij i dowiedz się więcej!

  "Kompletny Trening" - nauka gry na perkusji dla początkujących

  Poznawaj i rozwijaj najważniejsze umiejętności niezbędne w grze na perkusji. Ucz się skutecznie i przyjemnie. Szkoła składa się z obfitej części teoretycznej oraz bardzo bogatej w ćwiczenia części praktycznej. 

  “Kompletny Trening” to zbiór ponad 600 ćwiczeń, ilustrowanych nutowo oraz nagraniami MP3. Szkoła rozwija w sposób kompletny umiejętności perkusyjne, ucząc też sposobów budowania perkusyjnego treningu.
 • UWAGA! Przy zakupie kursu dostajesz również podręcznik - 160 stron w formacie A4. Książka jest spinana na spirali (nie jest klejona), dzięki czemu nie zamyka się na pulpicie. Zawiera ponad 600 ćwiczeń, wiele ilustracji zdjęciowych i pełen zapis nutowy, a także ponad 7 godzin materiałów audio (na CD + online)
 • Kliknij i dowiedz się więcej!

  "Perkusista Stylowy" - nauka gry na perkusji dla początkujących i zaawansowanych

  „Perkusista Stylowy” to szkoła gry dla początkujących i bardziej zaawansowanych. Ci tych, którzy dopiero chcą zacząć przygodę z perkusją znajdą w tej szkole gotowe przykłady wielu znanych kawałków muzycznych, natomiast osoby już grające będą doskonalić swój warsztat, poznając coraz bardziej zaawansowane podziały i sposoby aranżacji utworów. Praca na COVERACH rozwija technikę i muzykalność, pozwalając wypracować sobie swój własny styl.
  Ćwiczymy na ponad 150 przykładach utworów, co nie tylko pozwala rozpracować perkusyjnie wiele znanych kawałków, ale pomaga też rozwijać technikę i umiejętność improwizacji, poprzez trening na konkretnych utworach i opisywane sposoby “ulepszenia” oryginalnej wersji utworu.
  Kliknij i dowiedz się więcej!
  Copyright © 2008-2024 Paweł Ostrowski. Wszelkie prawa zastrzeżone!